ZRAKOVÉ ZKOUŠKY

OKRAJOVÉ VELIKOSTI OBRUB

MOŽNOST OBJEDNAT SE MIMO OTEVÍRACÍ DOBU

Provádíme zrakové zkoušky sklíčkováním na optotipu. Hodnoty změřené lékařem ukazují momentální stav oka, u nás si před nákupem vyzkoušíte, jaké brýlové čočky jsou Vám skutečně příjemné.

Specializujeme se na prodej okrajových velikostí. Máme široký výběr pánských i dámských XXL a XXS brýlových obrub.

Pokud Vám nevyhovuje naše provozní doba anebo prostě nechcete být rušeni při zrakové zkoušce či výběru obrub, po telefonické domluvě jsme tu pro Vás i v jiném čase.

OPRAVY BRÝLÍ

DĚTSKÝ KOUTEK

POHODLÍ A PŘÁTELSKÝ PŘÍSTUP

Provádíme kompletní servis dioptrických i slunečních brýlí. Opravíme většinu závad způsobených mechanickým poškozením. Na počkání utáhneme šroubky a matičky, případně vyměníme silikonová sedýlka, koncovky a další části brýlí.

Aby se u nás Vaše děti cítily jako v bavlnce, zřídili jsme pro ně a pro Váš bezstarostný nákup dětský koutek s židličkami a kreslící tabulí.

Při nákupu si u nás můžete vypít kávu nebo čaj.

Pokud Vám hendikep znesnadňuje přístup do prodejny, rádi Vás obsloužíme u zadního vchodu, aniž byste museli vystupovat z vozu.

BRÝLOVÉ DIOPTRICKÉ A SLUNEČNÍ ČOČKY

Dioptrické sklo je s Vámi často po celou dobu bdění, proto si jeho výběr zaslouží přinejmenším stejnou pozornost, jako je tomu u brýlových obrub.

Nabízíme skla skleněná i plastová, samozřejmostí jsou antireflexní a tvrzená, případně skla se speciálními filtry / polarizační, pro noční vidění, sluneční, fototropní (samozabarvující), se zvýšeným UV filtrem až do 410 nm (nanometru). Také prodáváme brýlové dioptrické čočky pro řidiče, více se o nich dozvíte na stránkách Rodenstock ZDE:

IKONOGRAFIKA

Pohled přes asférickou a sférickou čočku. U sférických čoček se okraje rozostřují, u asférických je pohled ostrý přes celou plochu skla.

ASFÉRICKÁ

SFÉRICKÁ

POVRCHOVÁ ÚPRAVA BRÝLOVÝCH ČOČEK

Grafické znázornění rozdílu mezi tvrzenou a klasickou brýlovou čočkou. Optika u Stodolní Grafické znázornění rozdílu mezi hydrofobní a klasickou brýlovou čočkou. Optika u Stodolní

TVRZENÁ

KLASICKÁ

HYDROFOBNÍ

KLASICKÁ

Grafické znázornění rozdílu mezi nepřilnavou a klasickou brýlovou čočkou. Optika u Stodolní Grafické znázornění rozdílu mezi polarizační a klasickou brýlovou čočkou. Optika u Stodolní

NEPŘILNAVÁ

KLASICKÁ

KLASICKÁ

POLARIZAČNÍ

FOTOTROPNÍ / = SAMOZABARVUJÍCÍ / FILTR V RŮZNÝCH STUPNÍCH

Grafické znázornění rozdílu mezi nepřilnavou a klasickou brýlovou čočkou. Optika u Stodolní Grafické znázornění rozdílu mezi nepřilnavou a klasickou brýlovou čočkou. Optika u Stodolní Grafické znázornění rozdílu mezi nepřilnavou a klasickou brýlovou čočkou. Optika u Stodolní

ČIRÝ

MÍRNĚ ZABARVENÝ

/ SLUNEČNÍ /

VYŠŠÍ  STUPEŇ ZABARVENÍ

/ SLUNEČNÍ /

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek

8.30 - 12.00 | 13.00 - 17.00

KONTAKTNÍ INFORMACE

Nádražní 343/31 | 702 00 Ostrava

+420 595 546 304

+420 733 106 709

info@optikaustodolni.cz

© 2019 - Všechna práva vyhrazena  |  MOBILNÍ VERZE | Foto - video - web design by Daja www.gryfi.cz