ZRAKOVÉ ZKOUŠKY

Provádíme zrakové zkoušky sklíčkováním na optotipu. Hodnoty změřené lékařem ukazují momentální stav oka, u nás si před nákupem vyzkoušíte, jaké brýlové čočky jsou Vám skutečně příjemné.

OKRAJOVÉ VELIKOSTI OBRUB

Specializujeme se na prodej okrajových velikostí. Máme široký výběr pánských i dámských XXL a XXS brýlových obrub.

MOŽNOST OBJEDNAT SE MIMO OTEVÍRACÍ DOBU

Pokud Vám nevyhovuje naše provozní doba anebo prostě nechcete být rušeni při zrakové zkoušce či výběru obrub, po telefonické domluvě jsme tu pro Vás i v jiném čase.

OPRAVY BRÝLÍ

Provádíme kompletní servis dioptrických i slunečních brýlí. Opravíme většinu závad způsobených mechanickým poškozením. Na počkání utáhneme šroubky a matičky, případně vyměníme silikonová sedýlka, koncovky a další části brýlí.

DĚTSKÝ KOUTEK

Aby se u nás Vaše děti cítily jako v bavlnce, zřídili jsme pro ně a pro Váš bezstarostný nákup dětský koutek s židličkami a kreslící tabulí.

POHODLÍ A PŘÁTELSKÝ PŘÍSTUP

Při nákupu si u nás můžete vypít kávu nebo čaj.

Pokud Vám hendikep znesnadňuje přístup do prodejny, rádi Vás obsloužíme u zadního vchodu, aniž byste museli vystupovat z vozu.

BRÝLOVÉ DIOPTRICKÉ A SLUNEČNÍ ČOČKY

Dioptrické sklo je s Vámi často po celou dobu bdění, proto si jeho výběr zaslouží přinejmenším stejnou pozornost, jako je tomu u brýlových obrub.

Nabízíme skla skleněná i plastová, samozřejmostí jsou antireflexní a tvrzená, případně skla se speciálními filtry / polarizační, pro noční vidění, sluneční, fototropní (samozabarvující), se zvýšeným UV filtrem až do 410 nm (nanometru). Také prodáváme brýlové dioptrické čočky pro řidiče, více se o nich dozvíte na stránkách Rodenstock ZDE:

IKONOGRAFIKA

ASFÉRICKÁ

SFÉRICKÁ

Pohled přes asférickou a sférickou čočku. U sférických čoček se okraje rozostřují, u asférických je pohled ostrý přes celou plochu skla.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA BRÝLOVÝCH ČOČEK

TVRZENÁ

KLASICKÁ

HYDROFOBNÍ

NEPŘILNAVÁ

KLASICKÁ

POLARIZAČNÍ

ČIRÝ

MÍRNĚ ZABARVENÝ

/ SLUNEČNÍ /

VYŠŠÍ STUPEŇ ZABARVENÍ

/ SLUNEČNÍ /

KLASICKÁ

KLASICKÁ

FOTOTROPNÍ / = SAMOZABARVUJÍCÍ / FILTR V RŮZNÝCH STUPNÍCH

Nádražní 343/31 | 702 00 Ostrava

+420 595 546 304

+420 733 106 709

info@optikaustodolni.cz

KONTAKTNÍ INFORMACE

Pondělí - Pátek

8.30 - 12.00 | 13.00 - 17.00

OTEVÍRACÍ DOBA

© 2019 - Všechna práva vyhrazena

PC VERZE |

Foto - video - web design by Daja www.gryfi.cz